yorumlar EffectEro

 • Ιωάννα
  Kocam ve ben 20 yılı aşkın süredir evliyiz. 50 yaşında. Daha önce sık sık seks yaptı ve şimdi ona oral seks yapmalısın. Çok zayıf bir ereksiyonu, uyuşukluğu var. Sipariş edilen kapsüller EffectEro. Postanede parselin parasını ödedim. Kapsüller gerçekten yardımcı oldu.
  EffectEro
 • Burak
  40 yıl sonra, Alfazame adamının eskisi gibi artık yatakta olmadığını fark ettim. Artık seks yapma arzum yok, sabah bile ereksiyon yok. Karım bundan hoşlanmadı ve üreticinin web sitesinde EffectEro kapsülleri sipariş etti. Sadece satın alma için ödeme yaptım. Sonuç, uygulamadan bir hafta sonra kendini hissettirdi. Şimdi yine seks yapıyorum!
  EffectEro
 • Ali
  Ereksiyon olmak için çok çalışmam gerektiğini fark ettim. İlk başta yorgun olduğumu düşündüm ama tatilden sonra sorun devam edince doktora gitmeye karar verdim. EffectEro kapsülleri reçete etti. Hareket ve fiziksel aktivite eksikliği nedeniyle gücün yavaşladığını söyledi. Kapsül almaya başladım, sonuç 3 gün sonra ortaya çıktı.
  EffectEro
 • Elif
  Benden 10 yaş büyük bir adamla çıkıyorum. Son zamanlarda seks kaybettik ve bu beni rahatsız etti. İş yerinde stresli olduğu ve ereksiyonunun gittiği ortaya çıktı. Doktora gittik, EffectEro kapsülleri reçete etti. İnternetten satın alabileceğini söyledi. Mallar ödedikten sonra postaneye geldi. Hapların etkisi, aldıktan birkaç gün sonra ortaya çıktı.
  EffectEro
 • Νικόλαος
  Sorunu kendim fark ettim. Penisim daha önce yataktaki görevlerle her zaman başa çıktı, ama burada ereksiyon olmadığı için şok oldum. Arkadaşlarım bana EffectEro kapsülleri sipariş etmemi tavsiye etti. Sitede% 50 indirimle sipariş ettim. Günde iki tablet almaya başladı. Bir hafta sonra her şey bana geri verildi.
  EffectEro
Değerlendirme EffectEro
4.8
20