Güç arttırıcı olarak zencefil kullanmanın ilkeleri

Erektil disfonksiyona karşı mücadelede sadece güçlü ilaçlar değil, aynı zamanda geleneksel tıp da kullanılır. Serbestçe bulunurlar ve nadiren yan etkilere yol açarlar. Tarifleri büyük miktarlarda bulunabilen erkeklerde gücü artırmak için zencefil özellikle popülerdir. Üreme sistemi ve tüm organizma üzerinde olumlu etkisi vardır.

güç için zencefil kökü

Zencefilin bileşimi ve faydalı özellikleri

Eczane zencefil kökü ilaç ve baharat olarak kullanılan çok yıllık bir bitkidir. Zencefilin erkek sağlığı için olumlu özellikleri, çok sayıda besin ve vitamin içeriğinden kaynaklanmaktadır. Bu oluşmaktadır:

 1. Çinko.Bağışıklık oluşumu sürecine katılır ve insülin üretiminden sorumludur. Vücuttaki testosteron seviyelerini kontrol ederek testisleri uyarır.
 2. Ütü. Cinsel organlara oksijen tedarikini kolaylaştıran metabolik süreçlerde yer alır. Üreme sisteminin iç salgısının işleyişini geliştirebilir.
 3. Magnezyum. Tiroid bezinin ve kardiyovasküler sistemin işleyişi üzerinde olumlu etkisi vardır. Sinirliliği azaltmaya yardımcı olur ve radyoaktif maddeleri vücuttan uzaklaştırır.
 4. C vitamini. Görevi yeni hücreler üretmektir. Vitamin canlı sperm sayısını artırır.
 5. Amino asitler. Sinir hücrelerinden gelen uyarıların yaşam destek organlarına iletilmesini ve enerjinin yenilenmesini sağlarlar.
 6. organik asitler. Oksidatif süreçlerde yer alırlar, bunun sonucunda toksik maddeler salınır.
 7. Fosfor.Vücudun metabolik reaksiyonlarından sorumludur. Seks hormonlarının seviyesini artıran fosfolipid lesitin üretimini teşvik eder.

Zencefil, erkek gücü ve vücudun genel olarak güçlendirilmesi için kullanılır. Düzenli kullanımda bağışıklığı güçlendirir ve sindirim fonksiyonunu iyileştirir. Ek olarak, doğal kaynaklı güçlü bir antiseptik görevi görür. Bitki özü, gücü uyarmak için birçok ilaçta bulunur.

Güç için zencefildeki vitaminler

Zencefil gücü nasıl etkiler?

Uzun süre güç için zencefil kullanırsanız, istikrarlı bir ereksiyon elde edebilir ve genitoüriner sistem hastalıkları olasılığını azaltabilirsiniz. Ereksiyon üzerinde olumlu bir etkinin mekanizması, kökün aşağıdaki özelliklerinden kaynaklanmaktadır:

 • hormon üretiminin uyarılması;
 • damar boşluğunu temizleyerek kan akışını iyileştirmek;
 • erken boşalma ile mücadele ederek erektil disfonksiyonun tedavisi;
 • sinir sistemini güçlendirmek;
 • cinsel dürtüde artış.

Erkekler, düşük testosteron seviyeleri ve psikolojik iktidarsızlık ile kök mahsulü diyete sokar. Düzenli zencefil kullanımı ile istenilen etki elde edilir. Cinsel aktiviteyi arttırır ve samimi yaşamı yeni izlenimlerle doyurur. Kilolu erkekler için kök mahsul daha hızlı kilo vermeye yardımcı olur.

Gücü artırmak için zencefil nasıl alınır

Güç için zencefil en çok taze ve salamura olarak kullanılır. Çaya küçük parçalar eklenir. İçecek belirli bir keskinlik ve ısınma aroması kazanır. Zencefil bazlı yemekler, atıştırmalıklar ve kaynatmalar için tarifler özellikle zor değildir.

Zencefil balı bileşimi

Zencefil, gücü artırmak için sıklıkla bal ile birlikte kullanılır. Kök mahsulün erkek üreme sistemi üzerindeki olumlu etkisini arttırır. Zencefil-bal bileşimi de soğuk algınlığı tedavisinde etkili bir çare olarak kabul edilir. Aşağıdaki gibi hazırlanır:

 1. Soyulmuş ve iyice yıkanmış kök ince bir rende üzerine sürülür.
 2. Zencefil kütlesine 1: 1 oranında arı balı eklemek gerekir.
 3. İlaç bir hafta boyunca karanlık bir yerde kapağın altına infüze edilir.
 4. Bitmiş ilaç 1 yemek kaşığı ağızdan alınır. ben. Günde 1-2 kez.
güç için zencefil ve limonlu bal

zencefil tentürü

Tentürü hazırlamak için 500 ml alkol bazına, 2 limona ve 50 gr doğranmış köke ihtiyacınız olacak. Zencefil kütlesinde, bir kıyma makinesinden öğütülmüş limon ekleyin. Elde edilen bulamaç alkol ile doldurulur.

2 hafta boyunca tentür hazır hale gelir. İnfüzyon sürecinde, ilacı periyodik olarak karıştırmak gerekir.

Gücü artırmak için votka üzerine zencefil tentürü alın, günde üç kez, 2 yemek kaşığı olmalıdır. ben.

Şarap bazlı ilaç da benzer şekilde yapılır. Bitmiş tentürün tadı vanilya ve tarçın ile zenginleştirilmiştir. İçecek bir hafta için hazır.

güç için zencefil tentürü

Zencefil çayı

Zencefil çayı popüler bir kış içeceğidir. Rahat bir atmosfer yaratır, daha hızlı ısınmanızı sağlar ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Standart bir çaydanlıkta demlenir. Birkaç dilim kök mahsulü ve ek bileşenler içine dökülür. 15 dakika boyunca içecek demlenir. Tadını zenginleştirmek için kakule, bir dilim limon, tarçın, şeker veya bal yardımcı olacaktır. Gücü artırmak için zencefil çayı, biyolojik takviyeler ve bitki çayları kadar etkilidir. Avantajı, hoş tadı ve yan etkilerin olmamasıdır.

güç için tarçınlı zencefil çayı

Zencefilli kahve

Güç için zencefil çeşitli içeceklerde kullanılabilir. Genellikle kahveye zencefil tozu ile bir karışım eklenir. Hazırlamak için zencefil, kakule, biberiye ve tarçın dilimlerini dikkatlice öğütmeniz gerekir. Elde edilen karışımı tercihen kapağı kapalı ayrı bir kavanozda saklayın. Kahve demlemeden önce 1 çay kaşığı. bardağa toz eklenir. İçeceği daha tatlı hale getirmek için sadece 1 çay kaşığı ekleyin. Sahra.

güç için zencefilli kahve

turşu kökü

Turşu zencefil herhangi bir yemekle birlikte yenebilir. Et ve balığı mükemmel bir şekilde tamamlar. Garnitür olarak pirinç ve çeşitli tahıl türleri kullanılır. Turşu, kök mahsulün olumlu özelliklerini azaltmaz. Zencefil, erkek gücünü son derece olumlu bir şekilde etkiler.

güç için turşu zencefil

Zencefilli limonata

Prostatit ve iktidarsızlık için zencefil limonata yapmak için kullanılır. İçecek spesifik, ancak lezzetli. 3 sanat. ben. doğranmış kök 1 litre kaynar su ile bir kaba dökülmelidir. Kaynattıktan sonra bir portakal ve 4 çay kaşığı suyu eklemeniz gerekir. bal. İsterseniz birkaç nane yaprağı ekleyin. Portakal yerine limonlu bir içecek yapabilirsiniz. 2-3 dakika kaynatıldıktan sonra ürün ocaktan alınır. Hem sıcak hem de soğuk olarak alınır.

güç için zencefilli limonata

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler

Zencefil kökü iktidarsızlık için güvenilir bir çaredir. Ama kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. Aşağıdaki durumlarda kesinlikle kontrendikedir:

 • böbrek taşlarının varlığı,
 • gastrointestinal sistem hastalıkları;
 • artan vücut ısısı;
 • karaciğerin çalışmasındaki sapmalar;
 • arteriyel hipertansiyon;
 • hesaplı kolesistit.

Bir kaynatma veya taze kökün aşırı kullanımı ile yan etkiler gözlenir. Bunlar arasında şiddetli mide bulantısı, epigastriumda yanma ve baş ağrısı vardır. Bir erkeğin alerjiye yatkınlığı varsa, kök mahsul deri döküntülerine neden olabilir.

Zencefili akıllıca kullanırsanız, erektil işlevi yeterince hızlı ve sağlığa zarar vermeden normale döndürmek mümkün olacaktır. Kullanım düzenliliğini gözlemlemek ve kontrendikasyonları dikkate almak önemlidir.