Hangi yiyecekler gücü arttırır? Ana Liste

gücü artırmak için bal

"Üstün zevk" ifadesi kaliteli seks ve kaliteli yemekle ilişkilidir. Birinin diğeriyle iyi gidebileceğini biliyor musun?

Romantik bir randevu ayarlamaya karar verirseniz, işe lezzetli yemeklerle başlamalısınız. Bugün hangi yiyeceklerin gücü artırdığını öğreneceksiniz. Her zaman masanızda olmalılar.

Herhangi bir nedenle "erkek gücü" açısından sorunlar ortaya çıkmaya başladıysa, bu ciddi olarak düşünülmeli ve durumu düzeltmek için bazı adımlar atılmalıdır.

Artık tıbbın cephaneliğinde erkek gücü için çok sayıda farmakolojik ajan var. Bu elbette harika, ancak bir erkeğin gücünü artırmaya yardımcı olan doğal ürünler de olduğunu unutmayın.

yaşam için özlem

Her birimiz afrodizyakların ne olduğunu biliyoruz. Yiyeceklerin "favorileri" olarak kabul edilirler. Çinliler her zaman baharatlara ve deniz ürünlerine çok düşkün olmuştur. Eski Mısır'da sarımsak yaygın olarak seçilirdi. Bu harika ürün kan dolaşımını artırır.

Fransa'da yeni evlilerin ilk gecelerinden önce en az üç tabak kuşkonmaz yemeleri bir gelenektir. Slav afrodizyakları arasında yumurta ve ekşi krema bulunur.

Tutku Hormonları

Afrodizyakların kadın ve erkek olarak ikiye ayrıldığı söylenir. Ancak bunların büyük çoğunluğu ortaklar üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Sonuçta, A ve E vitaminlerini içerirler. Bu maddeler seks hormonlarının üretimine katkıda bulunur. Onlar olmadan, yüksek kaliteli cinsel ilişki olamaz. Ayrıca vücudunuza bor, krom ve çinko da sağlamalısınız. Sonuçta enerji veriyorlar.

Muz diyetinize dahil edilmelidir. Potasyum açısından zengindirler. Bu güzel meyveler "tutku hormonu" verebilir.

Mangoyu da unutmamak gerek. Aztekler tarafından libidoyu arttırdığını bildikleri için kullanıldı. Çoğumuz avokadoyu severiz. Yeterli miktarda yağ asidi içerir. Üreme fonksiyonları üzerinde faydalı bir etkiye sahiptirler.

Kavun ile ilgili olarak, cinsel iştahı arttırdığını söylemeye değer çünkü harika bir tadı var. Eğer libidoyu artırmak istiyorsanız narenciye de tüketmelisiniz. Moralinizi yükseltmek için harikalar. Enginar ise cinsel organlara oksijen sağlar.

Yine su elementinin armağanları hakkında

Hangi yiyeceklerin gücü artırdığıyla ilgileniyorsanız, deniz ürünlerine dikkat edin. eğer düzenli olarak

Arada bir kendinize yosun salatası yapmanızı öneririz. Manganez, iyot ve çinko ile doymuş olduğunu hatırlayın. Bu maddelerin hormonal arka plan üzerinde faydalı bir etkisi vardır.

"Tatlım, ne pişirmeli? "

Sevdiğiniz kişinin gücünü artırmasına yardımcı olmak istiyorsanız, o zaman Amerikalı uzmanların tavsiyelerini dinlemeniz önerilir. Masanızda mantar varsa harikadır. Seçtiğiniz kişi onları deniz ürünleri ile birlikte tüketirse, libidosu önemli ölçüde artacaktır. Bulaşıkları oluştururken zeytinyağı kullandığınızdan emin olun. Yemeğin tadını daha iyi hale getirir. İçindeki E vitamininin genel olarak refah üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu hatırlayın.

Mutfak "şaheserinin" hazırlanması sırasında baharatlara ihtiyacınız olacak. Örneğin karanfil, köri, biberiye vb. Bal kullanmayı da unutmayın. Güç veren, tanrıların gerçek yemeği olarak kabul edilir. İkram yaparken kullanın.

Tabletler ne zaman gereklidir?

Erektil fonksiyonu iyileştirmek için uzun bir süreç için zaman yok, çünkü akşam için bir tarih zaten planlandı! Bu durumda ne yapmalı? Umutsuzluğa kapılmamalısınız, çünkü hap satın alma ve seksten gerçek zevk alma fırsatı var!