Evde gücü artırmanın yolları

Azalan güç, bir erkek ve eşi için ciddi bir sorundur. Cinsellikteki ihlaller depresyona ve kendinden şüphe duymaya, yaşam sevincinin kaybolmasına, çeşitli hastalıklarda kendini gösteren tüm organların ve vücut sistemlerinin bozulmasına yol açabilir.

gücü artıran kadın ve erkek

Daha güvenli ve daha etkili olduğu için böyle bir durum için bir uzman yardımıyla tedavi yöntemlerini seçmek en iyisidir. Ancak çoğu zaman erkekler, eski tarifleri kullanarak vücudun çalışmalarını kendi başlarına restore etmek isterler. Bu nedenle, evde halk ilaçları ile gücü nasıl artıracağımızı görelim.

Potens neden azalır

Günümüzde en sık erektil disfonksiyon, libido ve sperm kalitesinde azalma olan erkekler 40 yaşından sonra, biraz daha az sıklıkla genç yaşta karşı karşıya kalmaktadır. Uzmanlar, gücü azaltmada en yaygın faktörleri şöyle adlandırır:

 • hareketsizlik, sigara ve alkol, dengesiz beslenme dahil uygunsuz yaşam tarzı;
 • psikolojik durumlar, örneğin stres ve aşırı çalışma, depresyon, kendinden şüphe duyma;
 • zararlı ve zararlı çalışma koşulları, vücutta aşırı stres;
 • akut ve kronik hastalıkların yanı sıra bazı ilaçları almak.

Geleneksel şifacılar, evde gücün nasıl artırılacağı konusunda birçok seçenek önerebilir. En sık kullanılan araçlar şunlardır:

 • kaynatma ve çaylar;
 • alkol, votka, yağ, su üzerindeki tentürler;
 • günlük diyete yiyecek olarak eklemek.

İyi bir ereksiyon ve libidoyu restore etmek için bir çare seçimi en iyi muayeneden sonra bir uzmanla birlikte yapılır. Bu, ihlalin nedenini zamanında bulmanızı, mümkünse ortadan kaldırmanızı ve sağlığı iyileştirmek için gerekli önlemleri almanızı sağlayacaktır. Kendi kendine ilaç tedavisi, bir kişinin durumunun komplikasyonlarına ve bozulmasına ve ayrıca iktidarsızlık ve kısırlığı tehdit eden dokularda geri dönüşü olmayan değişikliklere yol açabilir.

Gıda

Evde gücün nasıl artırılacağına dair halk tarifleri arasında ilk sırada her zaman gıda ürünleri vardır. Ayrıca afrodizyak olarak da adlandırılırlar ve çeşitli sağlık sorunlarının önlenmesi için diyete dahil edilmeleri önerilir.

gücü artırmak için gıda ürünleri

En yaygın olanlar arasında, beslenme uzmanları ve geleneksel şifacılar özellikle aşağıdakileri not eder:

 1. Midye, yosun, az yağlı deniz balığı çeşitleri ve diğer tüm deniz ürünleri. Bir erkeğin iyi bir ereksiyon, yakınlık arzusu ve yüksek kaliteli seks olasılığı için ihtiyaç duyduğu birçok selenyum, çinko ve diğer mineraller, amino asitler ve vitaminler içerirler.
 2. Arıcılık ürünleri. Bal, propolis, arı sütü, arı ekmeği - tüm bunlar doğru kullanılırsa tonu hızla yükseltebilir ve evde gücü artırabilir. Ayrıca, bu fonlar dayanıklılığı arttırır, bağışıklık, libido, doğurganlık üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, kan dolaşımını ve metabolik süreçleri normalleştirir. Arı ürünlerinin güçlü alerjenler olduğunu hatırlamak yeterlidir. Çok dikkatli uygulanmaları gerekir.
 3. Süt ürünleri. Kefir, ekşi krema, süzme peynir, fermente pişmiş süt, krema, süt, birçok faydalı madde. Sadece güç için değil, aynı zamanda tüm organizmanın sağlığı için de gereklidirler: kardiyovasküler, sinir, genitoüriner, bağışıklık, endokrin sistemlerin çalışması. Bu yiyecekleri günlük diyetinize işlenmemiş olarak dahil etmeniz önerilir.
 4. Soğan ve sarımsak. Bu ürünlerin tüm erkek vücudu üzerinde güçlü bir olumlu etkisi vardır, bağışıklık sistemini güçlendirir, tüm organ ve sistemlerin işleyişini normalleştirir. Günde bir veya iki diş sarımsak ve küçük bir kıymık daha sağlıklı ve güçlü olmak için yeterlidir.
 5. Yağsız et, tavuk ve bıldırcın yumurtası dahil olmak üzere hayvansal ürünler. Bu tür yiyecekler, sadece tokluk ve enerji değil, aynı zamanda sağlık ve güç için gerekli olan birçok besin maddesi verdiği için gerçek bir erkeğin diyetinde her gün bulunmalıdır.
 6. Taze otlar, otlar, sebzeler, meyveler, meyveler. Bu ürünler çok miktarda vitamin, mineral, şeker, amino asit ve kolayca emilen ve gücü ve yakınlık arzusunu geri kazanmaya yardımcı olan diğer faydalı maddeleri içerir.
 7. Fındık ve kuru meyveler. Bu ürünler, zengin besin bileşimleri nedeniyle evde erkek gücünü hızla artırmaya, canlılığı ve gücü geri kazanmaya, genel sağlığı ve ruh halini iyileştirmeye yardımcı olur.

Maksimum fayda için günde 4-5 kez küçük öğünler yemeye çalışın. Alkol, şekerli soda, fast food, sosis ve füme etlerden tamamen vazgeçin, kekler, tatlılar, yağlı ve kızarmış, tuzlu yiyeceklerin tüketimini azaltın. Zararlı katkı maddeleri içeren tüm yiyecekleri diyetten çıkarın: koruyucular, boyalar, tatlar.

Otlar kullanarak evde potensi nasıl artırılır

Tabii ki, evde erkeklerde gücü hızlı ve uzun süre artırmak için geleneksel şifacılar şifalı bitkilerin kullanılmasını önerir.

gücü artırmak için otlar

Bunlardan en güçlü ve etkili olanları:

 1. Maydanoz, dereotu ve kereviz. Hem çeşitli yemeklerin bir parçası olarak hem de bağımsız olarak taze olarak ve tentür olarak kullanılırlar. Yapraklar, rizomlar ve tohumlar, potens için çareler hazırlamak için kullanılır.
 2. Ginseng. Bu bitkiyi içeren halk ilaçları ile erkeklerde gücü her yaşta artırmak mümkündür. Ginseng tentürleri, birçok erkek sorununu çözmenin yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve güçlendirebilir.
 3. Nane ve limon balsamı. Bu bitkiler çay ve çay olarak kullanılır. Sakinleştirici bir etkiye sahiptirler ve özellikle stres, evde elverişsiz bir atmosfer ve psikolojik problemler nedeniyle güçte bir azalma olduğunda iyidirler.
 4. Sarı kantaron, yaban havucu, şerbetçiotu, rosa radiola, kekik, alıç, yonca, ısırgan otu, söğüt otu ve diğer bazı otlar. Tentür veya kaynatma gibi bu tür bitkiler, kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur, küçük pelvisteki durgun süreçleri ortadan kaldırır ve bu da genellikle güç ihlallerine yol açar. Bu tür halk tarifleri, özellikle hareketsiz bir yaşam tarzı süren, hormonal ve kardiyovasküler sistemin yanlış işleyişinden muzdarip olanlar için faydalıdır.
 5. Yeşil ve siyah çay. Görünüşe göre bu ürünler her gün masamızda. Ancak sadece doğru seçimleri (çay yüksek kalitede ve katkı maddesi içermemelidir) ve ayrıca ölçülü olarak tüketildiğinde (günde 4-5 bardaktan fazla değil), bu ürün potens üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Doğal kahve de faydalıdır, ancak buna kontrendikasyon yoksa günde 1-2 küçük bardaktan fazla içemezsiniz.
 6. Zencefil ve Hint kamışı rizomları. Ginseng gibi, bu bitkiler de bir erkeğin sağlığı üzerinde tonik ve onarıcı bir etkiye sahiptir, kan dolaşımını ve metabolik süreçleri normalleştirir, libido artışını uyarır, seks sırasında duyarlılığı arttırır ve sperm kalitesini ve miktarını iyileştirir.

Unutmayın, şifalı bitkiler erkek vücudu üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilir, güç açısından ciddi ilaçların kullanımıyla karşılaştırılabilir. Aynı zamanda, birçok tarif, ilacın yalnızca birkaç hafta düzenli kullanımından sonra olumlu bir etki sağlar.

Ve önemli güç ihlalleri durumunda, bitkilerden kaynatma, çay ve tentürler en iyi şekilde yalnızca karmaşık tedavinin bir parçası olarak kullanılır.

Gücü arttırmanın diğer halk yolları

Evde gücü nasıl artıracağınızı merak ediyorsanız, İnternette halk tarifleri içeren videolar arayın, ancak unutmayın, burada bozuklukların nedenleri ve bunların nasıl tedavi edileceği hakkındaki tahminlerinize güvenmek değil, gitmek daha iyidir. doktor.

gücü artırmak için dambıl ile egzersizler

Özellikle güçte bir azalmaya diğer rahatsız edici semptomlar eşlik ediyorsa: cinsel organlarda ağrı, kızarıklık ve yaralar, idrara çıkma ve boşalma sorunları.

Geleneksel şifacılar, gücü geri kazanmak için sadece şifalı bitkileri değil, aynı zamanda hayvansal ürünleri de kullanmanızı önerir. Örneğin, geyik boynuzu özü, kunduz akışı, porsuk yağı, kalıcı ve uzun süreli ereksiyon için çok popülerdir, libidoyu ve doğurganlığı artırır.

Ek olarak, evde erkek gücünü artırmanın başka yolları da vardır:

 1. Kontrast duşu ve diğer sertleştirme prosedürleri. Bu teknikler, doğru yapılırsa kan dolaşımını normalleştirir ve durgun süreçleri ortadan kaldırır, canlılık ve iyi bir ruh hali verir, dayanıklılığı artırır ve bağışıklığı güçlendirir.
 2. Özel fiziksel egzersizler. Bu önlem aynı zamanda metabolizmayı ve kan dolaşımını iyileştirmek de dahil olmak üzere genel sağlığı iyileştirmeyi amaçlar.

Bazen güçte bir azalma, düzensiz seks, bir eşe daha önce ilgi duymama veya bir erkeğin hayatındaki kadınların sık sık değişmesinden kaynaklanır. Bu durumda, cinsel yaşamı mümkün olan en kısa sürede normalleştirmek gerekir, bundan sonra birkaç gün veya hafta sonra erkek gücü geri yüklenir.

Sonuç

Unutmayın, sorunu çözmek için yalnızca entegre bir yaklaşım, halk yöntemlerini kullanarak evde gücü artırmaya yardımcı olacaktır. Alışılmış bir yaşam tarzı, uygunsuz beslenme, kötü alışkanlıklar - tüm bunlar, eski tariflerin kullanımının sonucunu hızla sıfıra indirecektir.

Ancak, seçilen çözümün düzenli kullanımı, doğru seçilirse ve doğru uygulanırsa, erkek sağlığını iyileştirmede iyi sonuçlar elde edilmesine yardımcı olacaktır.