Erkeklerde g noktası: nerede bulunur ve onu uyarma yöntemleri

Pek çok erkek (ve bazen seks hakkında teorik bilgisi bile olmayan kadınlar) şu soruyla ilgileniyor - gizemli G noktası nerede? Nasıl teşvik edilir, nereye bakılır? G noktasına nasıl masaj yapılır? Hadi Konuşalım!

erkeklerde g noktası neresidir

G noktası nerede

G noktası her kadının vücudunda bulunur, bu nedenle doğru stimülasyon tekniğini bulamıyorsanız partnerinizin soğukluğu hakkında güvenle konuşmamalısınız. G noktası nerede? Vajinanın ön duvarında, girişten yaklaşık beş santimetre uzaklıkta.

Ancak G noktasının çapı birkaç milimetreden fazla değildir, ancak bu bile bir kadına gerçekten doğaüstü bir zevk vermek için yeterlidir (nasıl yapılacağını biliyorsanız). Okşama veya cinsel ilişki sırasında G noktasının uyarılması orgazm olmanın neredeyse tek garantisidir.

Aynı zamanda vajinanın geri kalanı, çoğu penisin içerideki hareketine hiç tepki vermez.

Sırf partner zevk veremediği için kendinizi anorgazmik bir kadın olarak görerek kendinizde hayal kırıklığına uğramak için henüz çok erken. Doğuştan soğuk kadın yoktur, sadece yetersiz beceriye sahip erkekler vardır ya da sadece psikolojik katılık, korku ve temel katılık vardır. Bazen sadece rahatlamak ve gerçekten eğlenmeye başlamak yeterlidir, başka hiçbir şeye gerek yoktur.

G noktası masajı

G noktasına nasıl masaj yapılır? Her iki ortağın da bu konuda çok az deneyimi varsa, biraz hazırlanmalısınız.

Öncelikle kız mutlaka tuvalete gitmeli ve mesanenin içeriğinden kurtulmalıdır çünkü G noktasının uyarılması ilk saniyelerde oraya koşmak için şiddetli bir istek uyandırabilir.

Ancak bu hızla geçer ve biraz hoş olmayan hislerin yerini gerçek olmayan heyecan alır.

Bir erkek hemen yarasadan fırlayıp gerekli kaleyi fırtına gibi almamalıdır, samimi okşamalara hazırlıksız bir vücut doğru tepki vermeyebilir. Partneri okşamaya başlamadan önce gevşetmek, doğru şekilde ayarlamak, şehvetli tepkileri harekete geçirmek önemlidir. Sırtın, kalçaların, uylukların erotik masajı bu amaç için mükemmeldir.

Kız devam etmeye hazır olduğunda G noktası nasıl bulunur? Bir veya iki parmağınızı vajinaya yerleştirin ve ön duvar boyunca (kasığa daha yakın olan) kaydırarak yaklaşık beş ila altı santimetre hareket ettirin. Kız, adama tam olarak nerede özel bir his hissettiğini söylemelidir.

G noktası masajını klitorisin hafif ve yumuşak bir şekilde uyarılmasıyla tamamlayabilirsiniz - partneriniz daha hızlı ve daha keskin bir orgazm elde edecektir.

Erkeklerde G noktası var mı?

Evet, G noktası erkeklerde bulunur, doğrudan prostat bezinin üzerinde bulunur. Bazı erkekler, "içeride" bulunan G noktasının uyarılmasının ne kadar çılgın bir zevk verebileceğini bildiklerinden, eşlerine kıçlarını göstermekten mutlu olurlar.

Bazıları kategorik olarak bu tür okşamalardan utangaçtır. Bir partner için tek gereksinim, minimum tırnak uzunluğu ve çok bakımlı kenarlardır, çünkü bu hassas bölgeye zarar vermek çok kolaydır.

Her şey doğru yapılırsa, erkekler G noktasının uyarılmasıyla eşsiz bir orgazm yaşarlar.

erkeklerde g noktası nasıl bulunur

Erkek orgazmı veya erkeklerdeki G noktası hakkında 9 gerçek

ji noktasını uyarırken erkek orgazmı

Eğer birkadın orgazmı- bu bir bilmece ve mantıksız bir denklem, o zaman erkek olan daha çok komik anekdotlar ve eğlenceli istatistiklerden oluşan bir koleksiyon. Bugün gözlerimizi açtığımız.

cinsiyet eksikliği nedeniyle aile hayatındaki sorunlar

Bir erkeğin orgazma ulaşması iki ila beş dakika sürer. Kadınlar - yaklaşık 15 dakika. Artık tüm dünya kötülüğünün bacaklarının nereden büyüdüğünü biliyoruz!

Kaç santimetre?

Bir ilişki sırasında yaklaşık 10 santimetreküp meni üretirsiniz. Böylece ortalama bir insan hayatı boyunca beş litrelik bir kavanozu 13 kez dolduracak kadar meni salgılar. Santimetreküp cinsinden ne kadar olacağını kendiniz düşünün.

Erkeklerin de g noktası vardır

Tam olarak üç. İlk G noktası (ji): penisin frenulumu, perine (testisler ve anüs arasındaki alan) ve prostat bezi. Ortağına söyleme, yoksa onları aramaya başlar. Bu arada, G noktası da bir adamın adını aldı - Dr. Ernst Grafenberg.

Sesi aç!

kadının orgazmı

Orgazmınız daha çok partnerinizin ses verilerine bağlıdır. Opera prima olmasına hiç gerek yok, her şey daha basit: Bir kadın seks sırasında ne kadar çok ses çıkarırsa, zevk alma şansınız o kadar artar. Araştırmalar göstermiştir ki, bir erkek çığlık atan bir partnerle vakaların% 59'unda, sessiz olanla -% 2'sinde orgazm yaşayacaktır.

Daha hızlı, daha da hızlı

Boşalma sırasında spermin ortalama hızı saniyede 12 metredir. Bu, dünyanın en iyi sporcularının koşu hızlarını aşıyor.

Ölü adamlar da erkektir

orgazma ulaşmak için sinir uyarılarının uyarılması

Bir erkeğin orgazm olabilmesi için omurganın sakral sinirlerinin uyarılmasına ihtiyacı vardır. Yeterince oksijen ve dürtü alırlarsa, ölü beden fiilen canlanacaktır. Ancak, bu hiçbir şekilde bir eylem kılavuzu değildir.

Erkekler art arda birden fazla orgazm yaşayabilir

Burada dezavantajlar da var - bunun için bir süre pratik yapmanız gerekiyor ve orgazmlar "kuru" (yani sperm salımı olmadan). Bu tekniği öğrenmek için boşalmayı kontrol edebilmeniz ve bazı basit egzersizleri öğrenebilmeniz gerekir.

Neden seksten sonra uyumak istiyorsun?

neden seksten sonra uyumak istiyorsun

Orgazm sırasında oksitosin hormonu kan dolaşımına girer. Erkek vücudu onu daha hızlı emer - yaklaşık beş dakika içinde. Kadın vücudunun yaklaşık yarım saate ihtiyacı var. Bu, her iki cinsiyette de farklı tepkilere neden olur - siz uyumak istemeye başlarsınız ve o - kucaklaşıp konuşmak ister. Bunun neye yol açtığını hepimiz biliyoruz.

Orgazm hıçkırığı tedavi edebilir

Londra'da bir adamın kronik hıçkırıklarını ancak karısıyla yatarak durdurabildiği bir vaka kaydedildi.

Erkeklerde maksimum memnuniyet için G - noktası:

Muhtemelen dişi G noktasını duymamış böyle bir erkek yoktur. Bu, vücutta gerçek mutluluk verebilecek bir yer. Ve daha güçlü cinsiyetin temsilcileri hakkında ne söylenebilir? G - erkeklerde de unutulmaz bir orgazma yol açan nokta.

Bir kadın cinsel ilişki sırasında onu unutmamalıdır. G, erkeklerde varlığı her iyi metres tarafından dikkate alınması gereken bir noktadır.

Bu erojen bölge, vücuttaki gizli bir yerdir ve nazik dokunuşlar tam bir zevke yol açar.

G - vücuttaki erkeklerde zevk veren nokta

Yani, daha ayrıntılı olarak. Erkeklerde G noktası nerede ve nedir? Aslında prostattır. Yani G, erkeklerde mesanenin altında, testisler ve anüs arasında bulunan noktadır. Bu tür anatomik detaylardan korkmamalısınız. Partner büyük zevk aldığı için tüm utangaçlık ve katılık düzelir.

g noktasının konumu

Uygun stimülasyon

Erkeklerde G noktasının nerede olduğunu bilmek yeterli değildir. Onu uygun şekilde uyarabilmeniz gerekir. Örneğin, partnerinizin üzerindeyken, sırtınız yüzüne dönükken oral seks yapmak en iyisidir. Bu poz elleri serbest bırakır.

Bu nedenle sevilen yere ulaşmak çok kolaydır. O anda, orgazm zaten yakınken, G noktasına ritmik olarak basmaya başlamak gerekir. Ana şey, saniyede bir tıklama yaparak ritimden sapmamak.

Orgazm her zamankinden çok daha parlak olacak.

Gök yüksek duyumlar

Tek kelimeyle, G, erkeklerde mükemmel sonuçlar elde edebileceğiniz uyarıcı bir noktadır. Dahası, kadın ona cesur bir deney teklif ederse, partner inanılmaz duyumlar alacaktır. Örneğin, bir erkeği anüse özel bir seks oyuncağı sokmaya ikna etmeye çalışabilirsiniz. Anal boncuklar gibi.

İçeride tüm cinsel ilişki boyunca olmaları gerekir. Bu durumda, stimülasyon sabit olmalıdır. O içeriden daha güçlü olacak. Orgazmın başlamasıyla birlikte, partnerin hareketlerinin ritmini kaybetmeden toplar birer birer çıkarılmalıdır. Adam mutlulukla yedinci cennette olacak.

Ve kadın, en şık metresin hak ettiği unvanını alacak.

g noktası nasıl uyarılır

Efsane mi yoksa gerçek mi?

G noktasının erkeklerde nerede olduğunu ilk olarak Alman jinekolog Ernst Gräfenberg belirtmiştir. Yaklaşık altmış yıl önce, her insanın vücudunda, uyarılması canlı orgazmlara yol açan bir sinir demeti olduğunu öne sürdü.

O zamandan beri, çoğu erojen bölgeleri arıyor. Ancak son zamanlarda Londra'da ciddi bir çalışma yapılıyor. Bunun için bilim adamları 900 çift ikiz topladılar.

Doğal olarak, ikizlerdeki gen seti aynı olmalıdır. Yani, G noktası her ikisi için de bulunmalı veya bulunmamalıdır. Ancak doktorlar böyle bir yazışma bulamadı.

Bugüne kadar böyle bir çalışma, bu alandaki en "bilimsel" çalışma haline geldi.

adamın ji noktası

Sonuçlar

Ancak çoğu insan, erkeklerde hala gizli bir G noktası olduğuna kesin olarak inanıyor. Nasıl bulunacağını ve nasıl uyarılacağını seksologlar anlatıyor. Ve her şey son derece basit.

Bir erkeğin orgazmında ve uyarılmasında önemli bir rol prostat tarafından oynanır. Konumu nedeniyle ereksiyonu düzeltir.

Ve bildiğiniz gibi, art arda iki aşama şeklinde bir orgazm var - boşalma ve boşalma. Emisyon sırasında, tohumu oluşturan sıvı, sözde karıştırıcıya - prostatik üretraya atılır. Çekime hazırlanıyor. Bu görevi kolaylaştırmak için prostat ve diğer organlar bir dizi kasılmayla sıvıyı dışarı atar.

Yani, güçlü nozullar gibi çalışırlar. Aynı zamanda, taze spermatozoa vas deferens yoluyla yanma odasına hareket eder. Prostat bu aşamada iki ila üç saniye boyunca güçlü spazmlarla küçülür. Bu anda adam büyük bir zevk alır.

Böyle bir an, seksologlar tarafından boşalmanın kaçınılmaz olduğu an olarak adlandırılır.

Orgazmın ikinci aşaması sfinkter kasının kasılmasıdır. Tohumun mesaneye giden atık yolları kesilir. Bir dizi kas kasılması tohumu sonuna kadar taşır.

Erkek G noktasının dişi ile pek çok ortak noktası vardır. Aynı embriyonik dokudan gelişirler. Her ikisi de ejakülat üretir. Prostatı uyarmak dış ve iç yollarla olabilir.

İç stimülasyon için, bir kadının yağlanmış parmağını anüse hafifçe sokması ve pubise doğru bastırması gerekir. Eş, kestane veya ceviz büyüklüğünde yuvarlak, sert bir yumru hissedecektir.

Ona baskı yapmalısın.

Dış stimülasyon için perine üzerindeki başparmak pedine basmak gerekir. Efekti beğenip beğenmediğiniz elbette herkes için kişisel bir meseledir. Bazı erkekler sadece heyecanlı bir durumda zevk alır. Bazıları neredeyse hiçbir şey hissetmez. Ve birisi prostatın uyarılmasının ereksiyonu sürdürmeye yardımcı olduğunu iddia ediyor.

Bu arada, eski Çin el yazmaları, özellikle boşalmayı yavaşlatmak için tasarlanmış benzer bir tekniği anlatıyor. Tek fark, adamın bunu kendi başına yapmış olmasıdır. Üç saniye boyunca orta ve işaret parmaklarıyla boşalmadan önce apış arasına bastırdı. Muhtemelen, bu prosedür boşalmayı geciktirdi, ancak orgazmı geciktirmedi.

erkek ve kadın yatakta

Kısacası, erkek G noktasının nerede olduğunu bilmek her kadın için çok önemlidir. Bu durumda partnerine unutulmaz bir zevk yaşatabilecektir.

Erkeklerde G noktası: nerede bulunur ve nasıl uyarılır

Kadınlarda bu nokta vajinanın içindeyse, erkeklerde bu hassas bölge mesane ile rektum arasında yer alır. Buna göre, dışarıdan veya içeriden dokunabilirsiniz.

G noktasını bulma seçenekleri:

 • Dış. Adamın dört ayak üzerinde bir pozisyonda olması veya sırt üstü yatarak bacaklarını yukarı kaldırması gerekir. Bu durumda perineal bölgede dışbükey bir alan için el yordamıyla hareket etmek gerekir. Nokta, anüs ve skrotum arasındadır. Parmağınızla bu alana basmaya çalışın. Bir sıkışma hissedeceksiniz. Sevilen nokta budur.
 • İç mekan. Bunu yapmak için, partneri parmağını anüse sokmaya ikna etmeniz gerekecek. Bir kadın yağlamayı unutmamalıdır. Uzun ve uzamış tırnaklarda sevgilinizi kaşımamak için rektuma girmemek daha iyidir. Mideye daha yakın olan duvarda 4-5 cm derinlikte bir nokta vardır. Hafif dairesel hareketler veya basınç uygulamak gereklidir. Kestane veya fındık gibi bir şey hissedeceksiniz.
erkeklerde prostat stimülasyonu

Erkeklerde G Noktası - nerede bulunur ve nedir: konum, diyagram

Merak, birçok gencin erkeklerde G noktasının nerede olduğunu bilmemesi ve hatta bazılarının varlığından tamamen habersiz olmasıdır.

Erkek genital organı dışarıda olmasına rağmen, erkeklerde G noktasının yeri çok meraklıdır - pelvisin derinliklerinde, bağların onu sıkıca sabitlediği kasık kemikleri ile rektum arasında gizlenir. Bu bölge, bir gencin üreme ve üriner sistemleri arasındaki bağlantıdır.

Ji noktası, doğrudan erkek genital organında bulunan damarlarla yakından bağlantılı damarlar ve arterler tarafından delinir. Şeklinde kestane veya cevize benzer. Bu alan 20 yıla kadar büyür, 20 gr ağırlığındadır ve 4 metrekareden fazla olmayan bir alanı kaplar. bkz. Üretranın üst kısmında mesanenin altında yer aldığı için bulması zordur.

Erkeklerde G noktasının bulunduğu yerin inzivaya çekilmesinden dolayı, erkeklerin onu incelemeye değip değmeyeceğinden şüphe duymaları tam da budur.

Sadece eşcinsel aşk uzmanlarının anüse erişim sağladığına dair bir klişe kafalarına sağlam bir şekilde yerleşmiştir.

Ek olarak, pek çok erkek, hoş olmayan hisler yaşamaktan korktukları veya bunu eşleriyle tartışmak istemedikleri için böyle bir deneyi kabul etme konusunda çok isteksizdir.

Erkeklerde erotik masaj ve G noktası uyarımı: seçenekler, video

Erkeklerde G noktası uyarımı için birkaç seçenek vardır. Aşağıda açıklanan her şey açık ve utangaç olmayan kadınlar içindir. Bu tür manipülasyonlar yaptıktan sonra, en iyi metresin unvanını kazanacaksınız.

Stimülasyon seçenekleri:

 • Seks sırasında. İdeal seçenek, kız at sırtında oturduğunda "binici" pozu olacaktır. Bu durumda, eşinize sırtınız dönük olarak oturmanız gerekir. Sürtünme sırasında parmağınızla skrotum ile anüs arasındaki bölgeye masaj yapmak gerekir. Basınç ritmik olmalı, ancak güçlü olmamalıdır.
 • İkinci seçenek, dahili penetrasyonu içerir. Parmakla veya Aliexpress'ten satın alınabilen oyuncaklarla yapılabilir. Bunu yapmak için, anüse parmağınızla su bazlı bir kayganlaştırıcı ile yağlayarak masaj yapabilirsiniz. Ardından parmağınızı sokup girişten 4-5 cm derinlikte hissedeceğiniz tüberküle dairesel hareketlerle masaj yapmanız gerekiyor.
 • Üçüncü seçenek, oral seks sırasında noktaya masaj yapmayı içerir. Başını yalayabilirsin, testisleri ve testisleri unutma. G noktasına dilinizle veya parmaklarınızla masaj yapabilirsiniz. Penis ve G noktasının aynı anda uyarılmasıyla, bir erkeği çok hızlı bir şekilde orgazma ulaştırabilirsiniz. Avucunuzla penise dokunabilir ve dilinizle G noktasına bastırabilirsiniz. Anüs ve skrotum arasında bulunur. Yeterince zorlamanız gerekiyor.

Asıl mesele, partneri ikna etmek ve onu anüse girmenin geleneksel olmayan yönelimle hiçbir ilgisi olmadığına ikna etmektir. Erkekler basmakalıplar yüzünden zevki reddederler.

Elbette dışarıdan masaj yapmak en kolayı ama bu şekilde bu noktaya gelmek zordur. Bununla birlikte, bazı erkekler ağrı yaşayabilir.

Bu nedenle, basınç ritmik olmalı, kaba olmamalıdır.

Bu masajı parmaklarınızla yapmanın en kolay yolu. Ancak bir anal uyarıcı da satın alabilirsiniz. Erkekler için titreşimli uyarıcılar var. Hem düz hem de "balıksırtı tipi" olabilirler. Bu, birbirine bağlı birkaç toptan oluşan, bir Noel ağacına benzeyen bir top uyarıcısıdır. Bu durumda toplar farklı çaplarda olabilir.

erkeklerde erojen bölgelerin uyarılması

Erkekler için erotik masaj için uyarıcı seçenekleri:

 • Kontrol panelinde masaj aleti. Bu, yerleşik bir motora sahip bir anal fiştir. Uzaktan kumanda üzerinde birkaç düğme vardır, basıldığında stimülatör etkinleştirilir. Su ile yağlama kullanılarak bir mantar yerleştirilir. Bu uyarıcı ile aynı anda seks yapmak mümkündür.
 • Bir halka ile mantar. Bu, bir tıkaç ve bir halkadan oluşan çift tasarımlı bir anal uyarıcıdır. Halka penise takılır ve tıkaç anüse sokulur. Bir ereksiyon sırasında, üye artar ve halka onu sıkıştırır. Bu kasılma cinsel uyarılmayı artırır.
 • Sihir harikası. Bu cihaz daha önce sırt masajı olarak kullanılıyordu. Daha sonra kadınlar klitorisi uyarmak için kullanmaya başladılar. Artık üreticiler erkekler için birçok seçenek sunuyor. Bu sihirli değnek, skrotum ile anüs arasındaki bölgeyi dışarıdan uyarmak için kullanılabilir. Bunun için cihazın başlığı hassas bir yere sürülür ve titreşim açılır. Nozulları parmak veya kulak şeklinde de satın alabilirsiniz. Cihazın kafasına takılırlar ve açıldığında titreşirler. Bu tür memeler, G noktasının dahili olarak uyarılması için kullanılır.
 • Prostat masaj cihazlarını Aliexpress kataloğundan buradan satın alabilirsiniz.

Erkekler için erotik masaj ve G noktası uyarımı

Aşığın vücudunda değerli bir yer bulmak yetmez. Erkeklerde G noktasının doğru şekilde uyarılmasında ustalaşmak da önemlidir.

İki yol vardır:

 1. Harici. Bunu yapmak için, skrotum ve anüs arasındaki boşlukta bulunan erojen bölgeye hafifçe bastırın veya bastırın. Manipülasyonlar en iyi şekilde, basınç alanını hafifçe ovuşturduktan sonra başparmak ve işaret parmağıyla yapılır. Bir erkek uyarıldığında Ji noktasının hassasiyeti artar, bu nedenle sertçe bastırıldığında boşalmayı engellemesi muhtemeldir. Dikkatli ve sorunsuz hareket edin. Ek olarak, partnerin tepkisini dikkatlice izlemeniz gerekir. Sürecin ona zevk vermediği fark edilirse, prosedürü hemen durdurmak daha iyidir.
 2. İç mekan. Bu yöntem, adama unutulmaz ve canlı duygular verecektir, ancak birçok genç, kızın bunu alışılmadık aşka eğilimin bir tezahürü olarak alacağına inanarak buna katılmıyor. Yöntemin özü, kadının parmağını nazikçe eşinin anüsüne sokması, ardından dikkatlice küçük bir çıkıntı araması ve onu uyarmaya başlamasıdır. Bu durumda ani ve kuvvetli hareketlerden kaçınılmalıdır. Her hareket yumuşak ve pürüzsüz olmalıdır. Olası yaralanma ve hasarları önlemek için eller özel bir yağlayıcı ile yağlanır. Bir kızın "arkadan öne binici" konumunda olduğu için içsel uyarımı gerçekleştirmesi daha uygundur. Bu pozisyonda, elleri serbest kalır, bu da özlem G'ye serbestçe masaj yapmasına izin verir. Basınç genliği saniyede bir hareketi geçmemelidir. Bu adam sayesinde parlak ve unutulmaz bir zevk zirvesi sağlanır.

Ortaklar, bir erkekte sevilen noktayı canlandırmanın sırlarını denemeye karar verdiyse, o zaman en canlı hisleri elde etmek için sürece uygun şekilde hazırlanmaları gerekir:

 • İlk önce adamı kendisi hazırlamanız gerekir. İdeal olarak, rektumunu bir lavman veya müshil kullanarak temizlemesi gerekir. Bu, samimi masaja daha çekici bir görünüm verecektir.
 • Bir erkekte G noktasını bulmadan önce, ortakların tam bir güven kazanması gerekir, aksi takdirde genç adam rahatlayamaz, bu nedenle stimülasyon herhangi bir zevk getirmeyecektir. Aksine, kızın hareketlerinin ona yalnızca hoş olmayan ve acı verici hisler vermesi kuvvetle muhtemeldir.
 • Kızın ellerini hazırlaması gerekiyor: uzun bir manikür çıkarın, yumuşak ve yumuşak olduklarından emin olun, aksi takdirde vücutta iltihaplanma süreçlerinin gelişmesine yol açacak iç mukoza zarını istemeden yaralayabilirsiniz.
 • Hijyen kurallarına uyulması katıdır. Ellerinizi iyice yıkayın veya tek kullanımlık tıbbi eldiven giyin. Ayrıca özel bir yağlayıcı kullanmaktan zarar gelmez. Stimülasyondan sonra, erkek veya dişi genital organlara dokunmamalısınız, çünkü ciltte iltihaplanma sürecinin gelişmesine neden olabilecek mikroorganizmalar kalır.
 • Partnerinize baştan başlayıp kalçayla biten erotik bir masaj yapmaktan zarar gelmez. Bu, adamın rahatlamasını ve vücudunu keşfetme sürecinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacaktır.
 • Bir erkeğin kendisi için en rahat pozisyonu seçmesi gerekir. Sırt üstü pozisyon bunun için en iyisidir ve kız bacaklarının arasındadır.
 • Hareketler zayıf ama ritmik olmalıdır. Adam en parlak orgazmı hissedene kadar onlara devam etmelisin. Partnerinizin tepkisini gözlemlemek önemlidir.
 • Erkek G noktasının bulunduğu yerin aranması orgazm başlamadan kısa bir süre önce başlamalıdır. Aksi takdirde, bayan cinsel ruhu öldürme riskini alır ve bunu daha fazla yapma arzusunu caydırır.

G noktasına nasıl masaj yapılır?

Uygun stimülasyon, hafif, ritmik basınç, yan yana hareketler veya yumuşak dairesel manipülasyonlardır. Ancak bunu sıkışmış bir düğmeye dönüştürmeyin. Süreç eğlenceli olmalı ve erkeği acı içinde yatakta kıpırdatmamalı.

Bir erkekte G noktası masajı, refrakter fazın süresini azaltabilir. Ondan sonra, ereksiyonu eski haline getirmek için geleneksel süre 40-60 dakikadan neredeyse anlık bir görünüme düşürülür.

yağlayıcı

Yağlayıcı, genellikle su bazlı özel bir yağlayıcıdır. Erkek G noktasını uyarırken, çok fazla olması gerekir. Lidokain içeren özel bir kayganlaştırıcı en uygunudur. Özellikle anal seks için kullanılır.

Maddenin yardımıyla, bu tür okşamaların özelliği olan hoş olmayan duyumlar azalır. Ancak, ağrı kesicinin yağlayıcıyı uyguladıktan sadece 10-15 dakika sonra etki etmeye başladığını hatırlamakta fayda var, bu nedenle acele etmeye gerek yok.

çark dişi

Parmağın anüse girmesi sırasında partnere daha az rahatsızlık vermek için, parmağın sadece içeri itilmesi değil, nazikçe ve yavaşça vidalanması gerekir. Bu tür hareketler, anüsü çevreleyen deri kıvrımlarını nazikçe ayırır ve rahatsızlığı azaltır. Bu kelime basitçe hatırlanmalıdır, böylece stimülasyon zevki en üst düzeye çıkarılır.

Erkeklerde G noktası, stimülasyonun yardımıyla inanılmaz sonuçlar elde edebileceği bir bölgedir. Bir erkeği anüse özel bir seks oyuncağı sokmaya ikna ederseniz, etki inanılmaz olacaktır.

Yeni başlayanlar için anal boncukları kullanabilirsiniz. Tüm yakınlık boyunca içeride olmalılar. Orgazm başladıktan sonra teker teker çıkarılmalı, ancak erkeğin hareketlerinin ritminden sapmamalıdır.

Bu ona harika bir zevk verecek.

Bulaşıcı hastalıklara yakalanmamak için işlemden önce ve sonra eller iyice yıkanmalıdır. Ek olarak, bayanın parmağı erkek vücudunun en gizli yerlerini keşfettiğinde, bağırsak mikroflorasının insan cinsel organlarına göre çok agresif tavrı nedeniyle onu cinsel organlardan uzak tutmanın daha iyi olduğu unutulmamalıdır.

Bazı seksologlar, ana erkek erojen bölgesini dişi bölgeyle karşılaştırır, çünkü uygun uyarımı unutulmaz bir zevke yol açar. Gençlerde G noktasını bulmak kızlara göre daha kolay olsa da sorun çok tenha konumunda yatmaktadır. Ancak genç bayan, partnerini böylesine cesur bir deneye ikna etmeyi başarırsa, o zaman harika bir metres unvanı ona garanti edilir.

Erkekler böyle bir deneyimi reddetmek şöyle dursun korkmamalıdır. Bunda utanılacak bir şey yok. Bu, maksimum zevk almak için doğal bir arzudur. Ve bir kadın, sevgili erkeğe daha önce hiç yaşamadığı hisleri vermekten yalnızca memnun olacaktır.