Potens nasıl artırılır: En iyi 20 yol

İnsanların uygun bir ortamda yaşadığı, bol bol hareket ettiği, doğal yiyecekler yediği, temiz ve temiz hava soluduğu, zamanında yatıp erken kalktığı dönemler geçmiştir. Günümüz yaşam tarzının bundan tamamen farklı olduğu doğru değil mi? Zayıf potensin nedeni de dahil olmak üzere çeşitli hastalıkların ve anormalliklerin ana nedeni budur. Ne de olsa her gün zararlı ve çok sık yağlı yiyecekler yiyoruz, fiziksel aktivite genellikle minimum (ev-iş-ev) ve tüm hareketler genellikle araba veya metro ile oluyor ve ayrıca kirli hava soluyor ve sürekli çeşitli stresler yaşıyoruz.

Bugün gücü nasıl artıracağını düşünmeyen bir adam bulmak zor. Pastellerde herhangi bir sorun yaşamayanlar bile cinsel yeteneklerini üst düzeyde tutabilmek için belli kurallara uymak gerektiğini anlıyorlar. Bu makale, samimi yeteneklerinizi nasıl maksimumda tutacağınızı ve azalmaya başlamışlarsa, onları nasıl zirveye geri döndüreceğinizi anlatacaktır.

adam zayıf potens ile nasıl artırılacağına şaşırdı

Düzenli cinsel yaşam

Araştırmalar, cinsel ilişkinin en az haftada bir olması gerektiğini göstermiştir. Bu sürenin aşılması, erkek cinsiyet hormonunun üretiminde bir azalma ile doludur. Bu nedenle klasik yöntemi kullanmak mümkün değilse mastürbasyona başvurun. Evet, çeşitli ahlakçılar veya çevrenizdeki insanlar bu tatmin yöntemi hakkında ne söylerse söylesin, üreme işlevini sürdürmenin etkili bir yoludur. Bununla birlikte, aşırı gayretin olumsuz sonuçlara da yol açabileceğine dikkat edilmelidir (örneğin, penisinizi bayat ovalayabilirsiniz): Haftada 2-3 cinsel ilişki norm olarak kabul edilir.

İyi uykular

Vücuttaki aşırı stres hormonunun ve bunun sonucunda cinsel işlevin zayıflamasının ana nedenlerinden biri olan uyku eksikliğidir. Cinsel arzunun gençlik seviyelerine dönmesi için uykuyu normalleştirmek genellikle yeterlidir. Bir yetişkin için 6-8 saatlik uyku yeterlidir, ancak her birimiz için uyku süresinin bireysel olduğunu unutmayın, bu nedenle 8 saat uyursanız ve "bozulmuş" hissediyorsanız, uyku sürenizi 7, 5 saate düşürmeyi deneyin ve değişikliklere bakın.

Sigara içme

Tütün dumanının içerdiği çeşitli maddeler, cinsel alan da dahil olmak üzere birçok işlevi son derece olumsuz etkiler. Sigara dumanında bulunan gücün en kötü düşmanlarından biri nikotindir.

Nikotin, çeşitli organlarda spazmları teşvik eden en güçlü uyarıcıdır: kalp atardamarı, akciğerler, iç organlar, gözler, bacaklar, eller ve doğal olarak olumsuz etkisi, yutulduğunda cinsel organları etkiler, nikotin (nikotinik asit ile karıştırılmamalıdır! ) kan damarlarını daraltır, tk. güçlü bir vazokonstriktördür ve buna göre, tüm sigara içenler kan damarları üzerindeki etkisini bilir, çünkü bunu fark etmemek zordur! Ayrıca, zamanla nikotin kan damarlarının duvarlarına zarar verebilir ve bu da sonunda çok sayıda farklı hastalığa yol açar. Basit örneklerden biri, sabah uyandığınızda penisin sertleştiğini gözlemlerseniz, 2-3 nefesten sonra ona ne olacağına dikkat edin?! Genellikle, tütünü bıraktıktan sadece birkaç hafta sonra, erkekler cinsel ilişkiler de dahil olmak üzere gözle görülür bir güç artışı yaşarlar.

Ölçülü ve daha sağlıklı yiyecekler yiyin

Kendinizi aç bırakmamalısınız, ancak aşırı yerseniz (özellikle abur cubur ve yağlı yiyecekler), bu hormonal dengenizi bozacak ve erkek cinsiyet hormonlarının, özellikle testosteron üretiminin azalmasına yol açacaktır. kadın hormonları, östradiol ve prolaktin yükselir. Aynı ruhla devam ederek, kendi testosteronunuzun üretimini azaltma sürecini daha da hızlandıracak ve vücuttaki östradiol ve prolaktin seviyesini artıracak olan yağ kütlesi kazanmaya başlayacaksınız ve aynı zamanda potens devam edecektir. reddetmek. Bu nedenle, sağlıklı bir diyete bağlı kalmaya çalışın ve zararlı ve yağlı bir şey yemek istiyorsanız, bunu sabah yapmak daha iyidir.

Aktif bir yaşam tarzı yönetin

Özellikle perine bölgesinde kan dolaşımını uyaran türleri tercih ederek spor yapmak daha da iyi olurdu. En iyi seçenek, güç ve aerobik egzersizin bir kombinasyonu olacaktır. Sağlıklı bir kalp ve kan damarları neredeyse her zaman = iyi güç. Bunu yapmak için spor salonuna gitmek gerekli değildir, sadece parkta koşmak, havuzda yüzmek, köpekle aktif yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, paten kaymak, paten yapmak ve zaman geçirmek ve rahatlamak için diğer aktif yollar.

Alkolü kötüye kullanmayın

Kulağa ne kadar basmakalıp gelse de, istatistikler yasağın getirildiği tüm bölgelerde doğum oranının otomatik olarak arttığını gösteriyor. Bununla birlikte, herhangi bir kadın, herhangi bir istatistik olmadan bunu doğrulayabilir, çünkü adil seks, büyük miktarlarda alkol içenlerin, kural olarak, yatakta fazla bir şey yapamayacağını bilir. Aynı zamanda, ölçülü bir şekilde bir kadeh şarap veya diğer alkolleri içmek, özellikle zayıf etkinin nedeni psikolojik bir faktör ise, cinsel ilişkiler üzerinde olumlu bir etkisi olabilir.

Özellikle büyük miktarlarda sık bira tüketimi, erkeklerin vücudundaki östradiol seviyesini arttırır ve bu da gücü olumsuz etkiler!

Stresi azalt

Sürekli endişeler ve psikolojik stres, sadece ereksiyon üzerinde değil, tüm vücut üzerinde inanılmaz derecede zararlı bir etkiye sahiptir ve bu da şüphesiz yaşam kalitesini etkiler. Stres altında ruh hali kötüleşir, ilgisizlik başlar, kan basıncı yükselir, kalp atış hızı sapar ve tüm vücut sendelemeye başlar. Cinsel istek minimum seviyeye iner, sadece işte değil, partneriniz ve kendiniz de performansınızdan memnun kalmazsınız, bu da stres durumunu daha da artırır.

Bu nedenle, yukarıdaki belirtileri arkanızda fark etmeye başladıysanız, bir yol bulmanız ve stresli ve psikolojik stresin etkisini azaltmanız gerekir. Alternatif olarak, herhangi bir dövüş sanatıyla uğraşmak, kötü enerjiyi dışarı atmanıza ve daha "acımasız" ve güçlü hissetmenize izin verir, bu da kuşkusuz gücünüz üzerinde iyi bir etkiye sahip olacaktır.

Kegel egzersizleri yapın

Gücü arttırmanın en etkili yolu. Aslında, bu egzersizler pelvik taban kaslarının bir tür ritmik kasılmasını içerir.

Bitkisel yağ yiyin

Ayçiçeği, zeytin, keten tohumu değiştirmek en iyisidir. Testosteron üretimini teşvik etmek için bu yağlardan herhangi birinden günde birkaç kez bir yemek kaşığı almak yeterlidir. Üstelik içmeye de gerek yok çünkü sebze salatasına mayonez yerine eklemek çok daha lezzetli ve sağlıklı!

Filizlenmiş tahıllar yiyin

Herhangi bir tahıl kullanabilirsiniz, ancak baklagiller gibi protein açısından yüksek tahıllar, gücü artırmak için en etkilidir. Etkisini fark etmek için günde 50 gr filizlenmiş tahıl yemek yeterlidir.

Gücü artırmak için ginseng kullanın

Ginseng, birçok tıbbi özelliği olan bir bitkidir. Kökü, bir kişi için gerekli olan ve özellikle erkekler için yararlı olan çok miktarda madde içerir.

Çok sık, ginseng yapay olarak yetiştirilir, çünkü 5-7 yaşına ulaşmış bir bitkinin kullanılması arzu edilir. Bu zamana kadar kökün iyileştirici maddelerin çoğunu kendi içinde biriktirmeye zamanı olur.

İdeal olarak, eczane versiyonu bazen çok düşük verim gösterdiğinden, kendiniz bir ginseng kökü tentürü hazırlamanız gerekir. Tentür yapmak istemiyorsanız, ginseng çayını demleyip yemeklerden 30-40 dakika önce 1 çorba kaşığı tüketebilir, ginseng çayı hazırlayabilir, kuru kökü toz haline getirebilir, kaynar su dökebilir, 1'e 10 oranında ve demlenmesine izin verin.

İstiridye yiyin

Bu ürün Fransa'da bir külttür ve herkes bu ülkede yaşayan erkeklerin itibarının ne olduğunu bilir. Belki de bunun nedeni tam olarak istiridye sevgisidir. Zorluk, istiridyelerin sadece taze olması gerektiğidir: dondurma öyle değildir.

Çikolata yemek

Çikolatanın tatlı olmasına rağmen, küçük miktarları (günde bir barın yaklaşık 1/3'ü) cinsel işlev üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Çok acı ve şekersiz kakao ile değiştirilebilen bitter çikolata kullanmak en iyisidir.

Uyarıcı içecekleri kötüye kullanmayın

Bu, çay, kahve, enerji içecekleri ve egzersiz öncesi takviyeleri gibi çok miktarda kafein içeren tüm içecekler için geçerlidir. Az bir miktarı sadece fayda sağlar, örneğin gün içerisinde 3 fincan kahve içmek güvenlidir ancak kötüye kullanım ters etkiye yol açabilir. Tek istisna, sınırsız miktarda içilebilen yeşil çaydır.

E Vitamini Alın

Başka hiçbir vitamin, bir erkeğin cinsel performansı üzerinde bu kadar etkileyici bir etkiye sahip değildir. Ayrıca yaşlılığa karşı en iyi "ilaçlardan" biridir.

Fındık ve peynir yiyin

Bu sadece fındık için değil, aynı zamanda çeşitli tohumlar için de geçerlidir. Tüm bu ürünler hormonal sistemin çalışması ve buna bağlı olarak güç üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Tek şart: tohumlar ve kuruyemişler taze olmalı: tuzlanmış ve kızartılmış uygun değildir. Peynir de endorfin üretimini teşvik eder. İstatistiklerin gösterdiği gibi, peynir severler bu ürünü görmezden gelenlerden daha sık seks yapıyor.

Sertleştirme prosedürlerini gerçekleştirin

Düzenli olarak kontrast duşu almak en iyisidir, sadece üst veya alt değil, aynı zamanda vücudun orta kısmının da temperlendiğinden emin olun. Sadece aşırıya kaçmayın ve bu yerleri aşırı soğutmayın.

Diyetinizde deniz ürünlerine odaklanın

Geleneksel olarak, deniz hayvanları anlamına gelirler, ancak hem samimi alan hem de genel olarak sağlık için son derece yararlı olan deniz bitkilerini ihmal etmemelisiniz.

Tatlılara kapılmayın

Sadece şekerden değil, aynı zamanda tutkusu çeşitli hastalıkların olasılığını artıran, bağışıklığı, cinsel performansı azaltan ve yağ kütlesinin birikmesine ve depresif durumların gelişmesine katkıda bulunan tüm şekerleme ürünlerinden bahsediyoruz.

Yukarıdakileri özetleyerek, sağlıklı bir yaşam tarzı, dengeli bir diyet, iyi uyku ve diğer sevinçlerin, herhangi bir farmasötik preparat kullanmadan sadece gücü değil, aynı zamanda yaşam kalitesini de önemli ölçüde artırabileceği iddia edilebilir. Elbette 20 değil, yüzlerce, binlerce yol olabilir, ancak makaleyi okuduktan sonra temel faktörlerin sizin için netleştiğini düşünüyoruz. Bu tavsiyeleri kullanın ve yakında sevginin tatlı meyvelerini hasat edebileceksiniz.